Specialisté na reality a právo

NOVÝ TERMÍN Jarního plesu podnikatelů 2020

11. 5. 2020, Zpět na aktuality

Kancelář JUSTO Vaverka se ve spolupráci s centrálou JUSTO Česká republika stala jedním z partnerů Jarního plesu podnikatelů 2020. Je nám potěšením níže sdílet vyjádření organizátorů plesu o tom, že letošní ročník se i přes nepříznivé okolnosti posledních týdnů konat bude.

„Věříme, že současná situace spojená s šířením koronaviru je již pod kontrolou a lidé pomalu přicházejí na jiné (veselejší) myšlenky. Považovali jsme za nevhodné v době, kdy priority nás všech byly jinde, informovat jakkoli o plese. Je však pravdou, že již nějakou dobu víme, jak s letošním ročníkem plesu naložit a doufáme, že budete stejně jako my rádi!

Na všeobecné přání pořadatelů, účinkujících, partnerů a především vás – návštěvníků a hostů plesu, kteří se již na letošní ples těšili, jsme se rozhodli čtvrtý ročník v roce 2020 konat!"

V posledních dvou týdnech se zcela pochopitelně množily dotazy ohledně osudu zakoupených vstupenek na termín plesu 4.4.2020 – ten musel být v souladu s nařízeními Vlády ČR zrušen.

Všichni partneři plesu nám zachovali svou 100% přízeň a podpořili nás i v těchto nelehkých časech, za což jim srdečně děkujeme – bez nich by byl zcela jistě letošní ročník plesu „definitivně odpískán“. Prosíme, podívejte se, o jaké společnosti se jedná – ani pro ně nebyla současná situace se svými dopady na ekonomiku lehká. Odkaz zde

Tedy nyní to nejdůležitější – své róby, skvělou náladu a taneční kroky si pečlivě připravte na sobotu 24.10.2020 od 19:00h.

Ti, kteří jste plánovali nákup lístků v březnu 2020 před plesem a z pochopitelných důvodů jste tak neučinili, objednávejte ZDE V ODKAZU své lístky na nový termín.

Vaše již zakoupené vstupenky na termín 4.4.2020 budou samozřejmě PLATNÉ i pro nově stanovený termín.

Velmi se na vás těšíme a od nynějška o plesu určitě budete průběžně slyšet/číst.

Produkční agenturou plesu jsou samozřejmě skvělé Stylové svatby (Radek Bulant, Pavla Hybšmanová), i jim děkujeme!

Za plesový tým

Tadeáš Vaverka

Ing. Vladimír Mařinec

Tadeáš Vaverka

Tadeáš Vaverka

JUSTO Vaverka

Na realitním trhu jsem od roku 2013. Po dva roky se běžně stávalo, že se mě známí ptali: „Pořád děláš v realitách?“ Nebylo obvyklé, aby v tomto oboru začal 21ti letý člověk a aby vydržel déle než 6 měsíců, natož několik let. Dnes už vím, že v realitách jsou důležitější věci než věk, a to píle, slušnost, pokora, nápaditost a chuť se pořád učit. Mám jednoduchou životní filosofii a tu uplatňuji v osobním i pracovním životě – dělej, co tě baví, dělej to dobře a buď slušný člověk.

Více o autorovi článku